Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
2. | so 29.8. | SK Roudnice nad Labem | FC Chomutov | 27:15 | (10:8) |
3. | ne 6.9. | FK Litoměřice | SK Roudnice nad Labem | 6:31 | (2:13) |
4. | ne 13.9. | SK Roudnice nad Labem | FK Louny | 33:9 | (22:5) |
5. | so 19.9. | Mostecký FK | SK Roudnice nad Labem | 10:30 | |
6. | so 26.9. | SK Roudnice nad Labem | FK Litvínov | 10:00 | |
6. | ne 4.10. | F.A. Voříška Děčín | SK Roudnice nad Labem | 10:00 | |
7. | ne 11.10. | SK Roudnice nad Labem | FK Ústí nad Labem | 10:00 | |
8. | so 17.10. | FK Baník Most | SK Roudnice nad Labem | 10:00 | |
9. | so 24.10. | SK Roudnice nad Labem | FK Tatran Kadaň | 10:00 | |
10. | ne 1.11. | FK Teplice | SK Roudnice nad Labem | 10:00 |
Rozpisy zápasů
Muži A:
Okresní přebor
Letní příprava 2015
Přípravná utkání zima 2016
Přípravka 2005:
Krajský přebor přípravek
Přípravka 2006:
Krajský přebor přípravek
Zápasy
Muži A | sobota 04.05.2024, 17:00
Sportovní klub Strupčice - SK Roudnice nad Labem
3:4 (0:2)
Muži A | neděle 12.05.2024, 15:00
1. FC Spořice - SK Roudnice nad Labem
Muži B | neděle 05.05.2024, 17:00
SK Roudnice nad Labem B - TJ Žitenice
3:4 (1:2)
Muži B | neděle 12.05.2024, 17:00
SK Roudnice nad Labem B - Městský SK Trmice
Sportovní klub Strupčice - SK Roudnice nad Labem
3:4 (0:2)
1. FC Spořice - SK Roudnice nad Labem
SK Roudnice nad Labem B - TJ Žitenice
3:4 (1:2)
SK Roudnice nad Labem B - Městský SK Trmice
Aktuální články
Démon Dvořák dominoval
Výběry OFS rozehrají Memoriál Vl. Betky
Patnáctka příjemně překvapila, ale čtrnáctka dostala od lídra nařezáno
Ze Strupčic odvezli všechny body
Víkendový program týmů z Roudnice
Roli favorita potvrdila jen čtrnáctka
Popravil je konec poločasu
Viktorku zdolala jen patnáctka
Body jsou doma, byla to ale zbytečná dřina
Víkendový program týmů z Roudnice
Další domácí prohrou si znovu zkomplikovali už tak náročný boj o udržení. Fotbalisté roudnické rezervy podlehli v okresním derby...
Ve středu 8. května se na stadionu SK Roudnice Pod lipou uskuteční turnaj výběrů OFS mladších žáků U12 (semifinálová skupina - sever),...
V dalším divizním kole hostili starší žáci SK Roudnice nad Labem suverény soutěží - tedy výběry U15 a U14 FK Dukla Praha. Zatímco...